Fantasy&Fashion Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Личната галерия на Jesus

Go down

Личната галерия на Jesus Empty Личната галерия на Jesus

Писане by Benita Пет Сеп 02, 2016 8:01 pm

[i]Здравейте,

Казвам се Катя (Катерина) и съм на 23 години. Родена съм в град Бургас, но по настоящем живея в София. Уча архитектура. Обожавам да прекарвам времето си, модерирайки форума!

Очаквайте още... soon[/i]
Benita
Benita
Root Administrator
Root Administrator

Брой мнения : 241
Points : 547
Join date : 28.11.2015

Върнете се в началото Go down

Личната галерия на Jesus Empty Re: Личната галерия на Jesus

Писане by Benita Вто Ное 22, 2016 2:17 pm

[i] Здравейте, отново,

Днес съм решила да поразкажа малко за себе си и за своите интереси!

Обичам да уча езици и ми се отдават. В училище съм учила английски, руски и немски, а сега изучавам и испански на частни уроци.
Никак не ми допадат природоматематическите науки, сред които е и Математиката - да, знам, че не съм супер математик и уча архитектура, но... такъв е живота
През свободното си време обичам да слушам Kpop музика (дам, знам, че е очевидно, но все пак...), да чета приключенски книги и да гледам анимета.

Много от Вас ми зададоха въпрос на ЛС - "Какво е да си Руут Администратор?" - Руут Администраторът е най-престижната титла в нашия форум, но за да я притежаваш се изисква много опит и добро впечатление в модерацията на форума. Честно казано не е никак лесно да бъдеш Руут Администратор, защото грижите ти се увеличават тройно от тези на Модератор или Администратор, но пък аз обичам форума и се радвам, че заемам тази престижна длъжност!

Това е засега, извинявам се за забавянето при обновяването, но просто така се получи!

Приятен ден![/i]
Benita
Benita
Root Administrator
Root Administrator

Брой мнения : 241
Points : 547
Join date : 28.11.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите